Barocco sempre giovane

Koncerty v roce 2020

05. 01. 2020, 19:00 Mladá Boleslav - Městské divadlo
program
koncertu
Ivo Kahánek - klavír
06. 01. 2020, 19:30 Kostelec nad Orlicí - Nový zámek - Zrcadlový sál
Tříkrálový koncert
program
koncertu
koupit
vstupenky
Ivo Kahánek - klavír
21. 01. 2020, 19:30 Praha, Svátky hudby
program
koncertu
koupit
vstupenky
Václav Hudeček - housle, Emil Rovner, Friederike Herold - violoncello, Jan Schulmeister – klavír
23. 01. 2020, 19:00 ABO Pardubice - Reálka Pardubice – Sál Jana Kašpara
program
koncertu
koupit
vstupenky
Markéta Čepická - housle, Jan Hron - kytara, Matěj Štěpánek - violoncello
20. 02. 2020, 19:00 ABO Pardubice - Hudební sál radnice
program
koncertu
koupit
vstupenky
Jan Ostrý - flétna
15. 03. 2020, 19:00 Brno - Besední dům - ZRUŠENO (proběhne jednání o náhradním termínu)
Abonentní koncert ČFSB
program
koncertu
Český filharmonický sbor Brno - sbormistr Petr Fiala, Kristina Fialová – viola
16. 03. 2020, 19:00 Pardubice - Husův sbor - ZRUŠENO (proběhne jednání o náhradním termínu)
Pardubické hudební jaro 2020
program
koncertu
Český filharmonický sbor Brno - sbormistr Petr Fiala, Kristina Fialová – viola
22. 03. 2020, 19:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby - ZRUŠENO
program
koncertu
Lukáš Vondráček - klavír, Jiří Houdek - trubka
23. 03. 2020, 19:00 Hradec Králové - sál FHK - ZRUŠENO
program
koncertu
Lukáš Vondráček - klavír, Jiří Houdek - trubka
24. 03. 2020, 19:00 Svitavy - kulturní centrum Fabrika - ZRUŠENO (proběhne jednání o náhradním termínu)
program
koncertu
Lukáš Vondráček - klavír, Jiří Houdek - trubka
05. 04. 2020, 18:00 Heřmanův Městec - Synagoga - PŘESUNUTO NA 29.9.2020
program
koncertu
G. Beláček - bas, V. Veverka - hoboj. J. Lábus, V. Cibulková, V. Udatný - recitace
26. 04. 2020, 17:00 Sezemice - Kostel Nejsvětější Trojice - PŘESUNUTO NA 1.11.2020
program
koncertu
Vilém Veverka - hoboj, Iva Kramperová, Vít Chudý - housle, Adam Suk - varhany
29. 04. 2020, 19:00 Vysoké Mýto - Kostel sv. Vavřince - ZRUŠENO (proběhne jednání o náhradním termínu)
Pardubické hudební jaro 2020 - externí koncert festivalu
program
koncertu
O. Sauter (DE) – trubka, V. Chudý – housle, V. Veverka – hoboj, J. Kydlíček – flétna
30. 04. 2020, 19:00 Praha - ZRUŠENO (proběhne jednání o náhradním termínu)
Bach for All - mezinárodní hudební festival
program
koncertu
koupit
vstupenky
Sauter (DE), Marek Zvolánek – trubky, V. Chudý – housle, V. Veverka – hoboj, J. Kydlíček – flétna
02. 05. 2020, 19:30 Eisenach - hrad Watrburg - ZRUŠENO (proběhne jednání o náhradním termínu)
Das Wartburg Festival 2020
program
koncertu
O. Sauter (DE), Marek Zvolánek – trubky, V. Chudý – housle, V. Veverka – hoboj, J. Kydlíček – flétna
07. 05. 2020, 19:00 ABO Pardubice - Hudební sál radnice - ZRUŠENO (proběhne jednání o náhradním termínu)
koupit
vstupenky
Jan Mráček - housle
21. 05. 2020, 19:00 Příbram - PŘESUNUTO NA 13.5.2021
Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram
program
koncertu
Pavel Svoboda - varhany
29. 05. 2020, 19:00 Třebíč - nádvoří zámku - PŘESUNUTO NA 28.5.2021
program
koncertu
V. Hudeček - housle, K. Kůstková, N. Uramová - soprán, R. Samek - tenor
31. 05. 2020, 19:00 Třebíč - bazilika sv. Prokopa - PŘESUNUTO NA 30.5.2021
Svátky hudby s Václavem Hudečkem
program
koncertu
V. Hudeček - housle, M. Chmelař - trubka, P. Svoboda - varhany
01. 06. 2020, 19:00 České Budějovice - PŘESUNUTO NA 18.10.2020
Mezinárodní hudení festival staré hudby Musica ad confluentem
07. 06. 2020, 15:00 Letohrad - Kostel sv. Václava - PŘESUNUTO NA 6. 6. 2021
Mezinárodní hudení festival - Závěrečný galakoncert
V. Hudeček - housle, V. Kaiserová - soprán, M. Chmelař - trubka
14. 06. 2020, 17:00 Heřmanův Městec - PŘESUNUTO NA 13.6.2021
Zahajovací koncert festivalu Hudební léto v kostele sv. Bartoloměje
18. 06. 2020, 19:00 ABO Pardubice - Reálka Pardubice - Sál Jana Kašpara
program
koncertu
Ludmila Peterková - klarinet
28. 06. 2020, 18:00 Sereď - Múzeum holokaustu - PŘESUNUTO NA 27.6.2021
Festival Pro Musica Nostra Sarosiensi
program
koncertu
G. Beláček - bas, V. Veverka - hoboj. J. Lábus, V. Cibulková, V. Udatný - recitace
29. 06. 2020, 18:00 Prešov - Židovská synagóga - PŘESUNUTO NA 28.6.2021
Festival Pro Musica Nostra Tirnaviensi
program
koncertu
G. Beláček - bas, V. Veverka - hoboj. J. Lábus, V. Cibulková, V. Udatný - recitace
12. 07. 2020, 20:00 Litomyšl - II. nádvoří zámku Litomyšl
Smetanova Litomyšl - VELKÉ FINÁLE – ČTVERO ROČNÍCH DOB
program
koncertu
K. Kněžíková - soprán, A. Plachetka - baryton, J. Špaček, M. Bačová – housle, V. Veverka – hoboj
26. 07. 2020, 17:00 Lomnice nad Popelkou - kostel sv. Mikuláše z Bari
program
koncertu
Ivan Ženatý - housle
27. 07. 2020, 19:30 Luhačovice, KD Elektra
program
koncertu
V. Hudeček, M. Hager, K. Krejčová - housle, H. Veselá – soprán, A. Briscein – tenor
02. 08. 2020, 18:00 Štípa - poutní chrám Narození p. Marie
program
koncertu
V. Hudeček, A. Čonka, P. Tesařová – housle, P. Svoboda – varhany, M. Katráková - soprán
18. 08. 2020, 00:00 Itálie
19. 08. 2020, 00:00 Itálie
23. 08. 2020, 19:00 Vrchlabí - Klášterní kostel sv. Augustina
program
koncertu
Vilém Veverka - hoboj
30. 08. 2020, 18:00 Lovosice - Kostel sv. Václava
program
koncertu
03. 09. 2020, 19:30 Kostelec nad Orlicí - Nový zámek - Zrcadlový sál
program
koncertu
Ludmila Peterková - klarinet
05. 09. 2020, 18:00 Třebíč - bazilika sv. Prokopa
program
koncertu
V. Hudeček, J. Špaček - housle, V. Kaiserová - soprán, P. Svoboda - varhany
17. 09. 2020, 19:00 Klatovy - Děkanský Kostel Narození Panny Marie
program
koncertu
Helena Hozová - soprán
21. 09. 2020, 19:00 Frýdek - Místek, kostel sv. Jana a Pavla v Místku
program
koncertu
Iva Kramperová, Markéta Čepická - housle, Jan Zemen, Matěj Štěpánek - violoncella, ČFS Brno - sbormistr P.Fiala
23. 09. 2020, 19:00 Jablonec na Nisou - Městské divadlo
program
koncertu
Václav Hudeček - housle
24. 09. 2020, 19:00 ABO Pardubice
program
koncertu
Helena Hozová - soprán
25. 09. 2020, 19:00 Vysoké Mýto - Kostel sv. Vavřince
program
koncertu
Václav Hudeček - housle, Marek Zvolánek - trubka
27. 09. 2020, 17:00 Dobruška - Kostel sv. Václava
program
koncertu
Helena Hozová - soprán
29. 09. 2020, 18:00 Heřmanův Městec - Synagoga
program
koncertu
G. Beláček - bas, J. Souček - hoboj. J. Lábus, V. Cibulková, V. Udatný - recitace
04. 10. 2020, 18:00 Levice - Židovská synagóga
Festival Pro Musica Nostra Sarosiensi
program
koncertu
G. Beláček - bas, J. Souček - hoboj, J. Lábus, V. Cibulková, V. Udatný - recitace
05. 10. 2020, 18:00 Spišská Nová Ves - Koncertná sála Reduty
Festival Pro Musica Nostra Sarosiensi
program
koncertu
G. Beláček - bas, J. Souček - hoboj, J. Lábus, V. Cibulková, V. Udatný - recitace
06. 10. 2020, 17:00 Lučenec Synagoga
Festival Pro Musica Nostra Sarosiensi
G. Beláček - bas, J. Souček - hoboj. J. Lábus, V. Cibulková, V. Udatný - recitace
08. 10. 2020, 19:00 ABO Pardubice - Hudební sál radnice
program
koncertu
Jan Talich - dirigent, housle
18. 10. 2020, 19:00 České Budějovice - kostel sv. Rodiny
Mezinárodní hudení festival staré hudby Musica ad confluentem
program
koncertu
25. 10. 2020, 19:00 Německo - Fürstenzell
01. 11. 2020, 17:00 Sezemice - Kostel Nejsvětější Trojice
program
koncertu
Vilém Veverka - hoboj, Iva Kramperová, Vít Chudý - housle, Adam Suk - varhany
10. 11. 2020, 19:30 Kostelec nad Orlicí - Nový zámek - Zrcadlový sál
program
koncertu
Matyáš Novák - klavír
12. 11. 2020, 19:00 ABO Pardubice - Hudební sál radnice
program
koncertu
Matyáš Novák - klavír
06. 12. 2020, 18:00 Praha - Kostel sv. Václava
Vilém Veverka - hoboj
17. 12. 2020, 19:00 ABO Pardubice - Krajský úřad Pardubického kraje - sál Jana Kašpara
program
koncertu
Michal Chmelař, Jiří Pohnán - trubky
22. 12. 2020, 19:00 Praha - Palác Žofín - Velký sál
Svátky hudby - Vánoční koncert
V. Hudeček - housle
26. 12. 2020, 17:00 Pardubice, Sukova síň Domu hudby
Svatoštěpánský koncert
12. 07. 2020, 20:00 hod.
Litomyšl - II. nádvoří zámku Litomyšl
Abonentní cyklus
Přihlaste se k odbĕru novinek
Váš email:
Počet přístupů: 333573
Administrace
login:
heslo: