Barocco sempre giovane

Koncerty v roce 2014

23. 01. 2014, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
program
koncertu
Iva Kramperová - housle, Jiří Kabát - viola, Petr Nekoranec - tenor
11. 02. 2014, 19:30 Praha - nový sál Pražské konzervatoře
Festival Svátky hudby
program
koncertu
Ludmila Peterková - klarinet
20. 02. 2014, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
program
koncertu
Josef Špaček - housle
21. 02. 2014, 19:00 Chrudim - Muzeum - Velký sál
784.chrudimský hudební pátek
program
koncertu
Josef Špaček - housle
19. 03. 2014, 19:00 Holice - KD
Pardubické hudební jaro 2014 - externí koncert
program
koncertu
Iva Kramperová - housle, Alfred Strejček - recitace
27. 03. 2014, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál
Pardubické hudební jaro 2014
program
koncertu
Ad-EL Shalev (Izrael) - cembalo, Iva Kramperová - housle, Julie Braná, Jakub Kydlíček - flétny
28. 03. 2014, 18:00 Heřmanův Městec - Synagoga
Pardubické hudební jaro 2014 - externí koncert
program
koncertu
Ad-EL Shalev (Izrael) - cembalo, Iva Kramperová - housle, Julie Braná, Jakub Kydlíček - flétny
06. 04. 2014, 16:00 Luže - Poutní chrám Panny Marie na Chlumku
Tomáškova a Novákova hudební Skuteč
program
koncertu
Gabriela Demeterová - housle
10. 04. 2014, 19:00 Přelouč – Občanská záložna – Divadelní sál
Pardubické hudební jaro 2014
program
koncertu
Iva Kramperová - housle, Alfred Strejček - recitace
08. 05. 2014, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
program
koncertu
11. 05. 2014, 20:00 Melilla - Španělsko
15. 05. 2014, 21:00 Barcelona - BASILICA DE SANTA MARIA DEL MAR
16. 05. 2014, 21:00 Barcelona - BASILICA DE SANTA MARIA DEL MAR
18. 05. 2014, 21:00 Echano - Španělsko
20. 05. 2014, 00:00 Auditorio de musica Valencia - Španělsko
21. 05. 2014, 20:00 Segovia - Španělsko
22. 05. 2014, 20:00 Palencia - Španělsko
23. 05. 2014, 21:00 Burgos - Španělsko
24. 05. 2014, 21:00 Zamora - Španělsko
31. 05. 2014, 19:00 Zámek Ořechov
program
koncertu
Gabriela Eibenová - soprán, Petr Nekoranec - tenor
07. 06. 2014, 19:00 Praha - Lichtenštejnský palác - Sál Martinů
program
koncertu
Barbora Říhová, Petr Jiříkovský - klavír
19. 06. 2014, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
program
koncertu
Jaroslav Tůma - cembalo, hammerklavier
24. 06. 2014, 19:30 Svitavy - kulturní centrum Fabrika
Festival Smetanova Litomyšl - externí koncert
25. 06. 2014, 19:00 Ústí nad Labem - Lovecký zámeček Větruše
Jan Mráček - housle, Alfed Strejček - recitace
25. 07. 2014, 19:00 Wunsiedel SRN ( koncert festivalu Mitte Europa)
program
koncertu
Iva Kramperová, Vít Chudý – housle, Jiří Kabát – viola, Marie Waldmannová - violoncello
16. 08. 2014, 18:00 Mariánská Týnice - kostel Zvěstování Panny Marie
Šest týdnu baroka - barokní programy Evropského hlavního města kultury Plzeň
program
koncertu
Iva Kramperová, Vít Chudý – housle, Jiří Kabát – viola, Marie Waldmannová - violoncello
22. 08. 2014, 17:15 Dubí u Teplic - Kostel Panny Marie
Václav Hudeček - housle
06. 09. 2014, 19:00 Kutná Hora - Kostel sv. Jana Nepomuckého, Husova ul.
21. ročník festivalu Ortenova Kutná Hora - Slavnostní zahajovací koncert
Iva Kramperová - housle, Alfred Strejček - recitace
11. 09. 2014, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
program
koncertu
Pavel Steidl - kytara
14. 09. 2014, 18:00 Polná - Chrám Nanebevzetí Panny Marie
program
koncertu
Iva Kramperová - housle, Petr Nekoranec - tenor
24. 09. 2014, 17:00 Ústí nad Labem - Muzeum
Jana Boušková - harfa, Jan Mráček - housle
16. 10. 2014, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
program
koncertu
Kateřina Javůrková - lesní roh
23. 10. 2014, 19:30 Praha - Klášter sv. Anežky české
Komorní cyklus FOK
program
koncertu
Kateřina Javůrková - lesní roh, Petr Nekoranec - tenor
06. 11. 2014, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
program
koncertu
Vilém Veverka - hoboj
22. 11. 2014, 17:00 Jeseník - Klášterní kaple Panny Marie
program
koncertu
Iva Kramperová - housle, Pavel Svoboda - varhany
29. 11. 2014, 20:00 Passau - Rathaussaal
Oliver Lakota - trumpet, Alberto Cesaraccio - Oboe, Fritz Spengler - Countretenor)
11. 12. 2014, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
program
koncertu
Ensemble Inégal - umělecký vedoucí Adam Viktora
14. 12. 2014, 19:00 Praha - adventní koncert ČT
19. 12. 2014, 19:00 Chrudim - Muzeum - Velký sál
program
koncertu
Iva Kramperová - housle
26. 12. 2014, 19:00 Praha - Smetanova síň Obecního domu
program
koncertu
20. 11. 2017, 19:30 hod.
Ústí nad Orlicí
Abonentní cyklus
Přihlaste se k odbĕru novinek
Váš email:
Počet přístupů: 215430
Administrace
login:
heslo: