Barocco sempre giovane

Koncerty v roce 2012

01. 01. 2012, 15:00 Karlovy Vary - Slavnostní sál Grandhotelu Pupp
Pavel Svoboda - varhany, Iva Kramperová - housle
05. 01. 2012, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
program
koncertu
Claudi Arimany (Španělsko) - flétna
22. 01. 2012, 09:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál
nahrávání pro ČRo 3 Vltava
16. 02. 2012, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
program
koncertu
Gabriela Demeterová - housle
08. 03. 2012, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
program
koncertu
BSG + Vlachovo kvarteto
09. 03. 2012, 19:00 Chrudim - Muzeum - Velký sál
Hudební pátek
program
koncertu
spoluúčinkuje Vlachovo kvarteto
21. 03. 2012, 19:30 Hořice - Sál radnice
program
koncertu
Iva Kramperová - housle
24. 03. 2012, 18:00 Lázně Bohdaneč - Kostel sv. Maří Magdalény
program
koncertu
01. 04. 2012, 16:00 Luže - Poutní chrám Panny Marie na Chlumku
program
koncertu
Václav Hudeček - housle
10. 04. 2012, 19:00 Praha - Rudolfinum - Dvořákova síň
program
koncertu
Jana Boušková - harfa, Ivan Ženatý - housle, Jiří Bárta - violoncello
14. 04. 2012, 17:00 Kameničky - kostel Nejsvětější Trojice
program
koncertu
Iva Kramperová - housle, Alfréd Strejček - recitace
10. 05. 2012, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
program
koncertu
I. Kramperová, Z.Krebsová, V.Chudý – housle, J. Kabát – viola, E. Keglerová - cembalo
29. 05. 2012, 17:00 Praha – Hrad - Rothmayerův sál
Koncert pro Nadační fond manželů Livie a Václava Klausových
program
koncertu
02. 06. 2012, 21:00 Kutná Hora - Kaple Božího těla
Mezinárodní hudební festival
program
koncertu
Jiří Bárta - voloncello
06. 06. 2012, 19:30 Plzeň - Dům hudby, sál Antonína Dvořáka, Husova 30
program
koncertu
V. Vonášek - fagot
08. 06. 2012, 19:30 Kutná Hora - Chrám sv. Barbory
MHF - AMADEUS - závěrečný koncert
program
koncertu
Jiří Bárta – dirigent, Ilya Gringolts – housle, Michel Raison – klarinet, Konstantin Lifschitz - klavír
11. 06. 2012, 17:00 Praha
17. 06. 2012, 19:00 Nitra
Mezinárodní hudební festival Musica sacra
program
koncertu
Michiyo Keiko - soprán, Pavel Svoboda - varhany
30. 06. 2012, 17:00 Lanškroun
Lanškroun - Děkanský kostel sv. Václava, Festival Smetanova Litomyšl - externí koncert
program
koncertu
Ivan Ženatý - housle, Otakar Brousek - umělecký přednes
24. 08. 2012, 20:00 Moravské Budějovice
Mezinárodní hudební festival
program
koncertu
Václav Hudeček a jeho hosté
25. 08. 2012, 15:00 Moravské Budějovice - Kostel sv. Jiljí
Mezinárodní hudební festival
program
koncertu
Václav Hudeček a jeho hosté
08. 09. 2012, 10:30 Litomyšl
20. 09. 2012, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál
"Pernštejnský rok 2012“ - slavnostní koncert
program
koncertu
J. Houdek - trubka, T. Král - baryton, A. Strejček - recitace
23. 09. 2012, 19:00 Doubravník - Kostel Povýšení sv. Kříže
„Pernštejnský rok 2012“ - slavnostní koncert
program
koncertu
J. Houdek - trubka, T. Král - baryton, A. Strejček - recitace
28. 09. 2012, 19:00 Chrudim - Kapucínský klášter - Kostel sv. Josefa
"Pernštejnský rok 2012“
program
koncertu
J. Houdek - trubka, T. Král - baryton, A. Strejček - recitace
02. 10. 2012, 19:30 Praha - Novoměstská radnice
program
koncertu
Kateřina Englichová - harfa, Ivo Kahánek - klavír
10. 10. 2012, 19:00 ABO Pardubice - Hudební sál Radnice
program
koncertu
Lukáš Klánský - klavír, Iva Kramperová - housle
13. 10. 2012, 20:00 Praha - Žofín
49. Mezinárodní televizní festival Zlatá Praha - Slavnostní zahajovací koncert
17. 10. 2012, 00:00 Segovia - Španělsko, Teatro Juan Bravo
18. 10. 2012, 00:00 Cáceres - Španělsko
19. 10. 2012, 00:00 Zamora - Španělsko
20. 10. 2012, 00:00 Melilla - Španělsko (Afrika)
22. 10. 2012, 00:00 Pontevedra - Španělsko
24. 10. 2012, 00:00 Monforte de Lemos - Španělsko
26. 10. 2012, 00:00 Burgos - Španělsko
28. 10. 2012, 00:00 Orense - Španělsko
02. 11. 2012, 00:00 Miranda de Ebro - Španělsko
03. 11. 2012, 00:00 Cervelló - Španělsko
04. 11. 2012, 00:00 Barcelona - Španělsko
05. 11. 2012, 00:00 Auditorio de musica Valencia - Španělsko
06. 11. 2012, 00:00 Oviedo - Španělsko
13. 11. 2012, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
program
koncertu
Ad-EL Shalev (Izrael) - cembalo, Iva Kramperová - housle, Jan Ostrý - flétna
19. 11. 2012, 19:30 Praha - Rudolfinum - Dvořákova síň - Pocta sv. Cecílii
program
koncertu
07. 12. 2012, 19:00 Německo - Eisenach - hrad Wartburg
Otto Sauter - trubka
08. 12. 2012, 19:00 Německo - Eisenach - hrad Wartburg
Otto Sauter - trubka
09. 12. 2012, 19:00 Německo - Eisenach - hrad Wartburg
Otto Sauter - trubka
20. 12. 2012, 19:00 ABO Pardubice - Sukova síň Domu hudby
Vánoční koncert
program
koncertu
V. Hudeček, M. Vokáčová - housle, M. Kapustová - mezzosoprán, P. Svoboda - varhany
21. 12. 2012, 19:00 Praha - barokní refektář Dominikánského kláštera u Sv. Jiljí
program
koncertu
Karolína Janů - mezzosoprán
23. 12. 2012, 17:45 Praha - Chrám Sv.Mikuláše na Malé Straně - Adventní koncert v ČT
26. 12. 2012, 17:00 Pardubice - Dům hudby - Sukova síň
program
koncertu
A. Bárta, V. Rabas - varhany, I. Svobodová Kramperová - housle
20. 11. 2017, 19:30 hod.
Ústí nad Orlicí
Abonentní cyklus
Přihlaste se k odbĕru novinek
Váš email:
Počet přístupů: 215430
Administrace
login:
heslo: