Barocco sempre giovane

Koncerty v roce 2011

15. 02. 2011, 19:00 Ostrava - Slezskoostravská radnice
J. Hališka - violoncello, Z. Krebsová - housle, J. Kabát - viola
17. 02. 2011, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Zdeňka Krebsová - housle, Jiří Kabát - viola
23. 02. 2011, 19:00 Praha - Kostel sv. Šimona a Judy program
koncertu
Ivan Ženatý - housle, Miroslav Kejmar - trubka, Pavel Svoboda - varhany
17. 03. 2011, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
István Dénes - cembalo
23. 03. 2011, 19:30 Brno - Aula JAMU
Zdeňka Krebsová - housle
12. 04. 2011, 19:00 Hradec Králové - Městká hudební síň - Velikonoční koncert program
koncertu
Markéta Cukrová - alt, Pavel Svoboda - varhany
13. 04. 2011, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál - Velikonoční koncert program
koncertu
Markéta Cukrová - alt
14. 04. 2011, 16:00 Praha - Žofín - Velký sál
17. 04. 2011, 16:00 Luže - Poutní chrám Panny Marie na Chlumku program
koncertu
Ivan Ženatý - housle
21. 04. 2011, 19:30 Praha - Míčovna Pražského hradu program
koncertu
Liana Sass - soprán, Galia Ibragimova - mezzosoprán, Jana Boušková - harfa
22. 04. 2011, 19:30 Praha - Lichtenštejnský palác - Galerie HAMU
Jan Prokop - kontrabas
05. 05. 2011, 19:00 Nové Město nad Metují - Společenský sál zámku J. Bartoně-Dobenína
Václav Hudeček - housle
11. 05. 2011, 19:00 Hradec Králové - Městská hudební síň program
koncertu
Václav Hudeček - housle
12. 05. 2011, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Iva Kramperová - housle
15. 05. 2011, 20:00 Praha - Svatojánské Navalis - přenos ČT
V. Hudeček-housle, J. Stivín-flétna, J. Houdek-trubka, P. Alvarez- soprán, R. Alvarez-tenor
17. 05. 2011, 19:00 Jeseník - Kaple program
koncertu
Iva Kramperová - housle
18. 05. 2011, 19:00 Šumperk - Klášterní kostel Zvěstování Panny Marie program
koncertu
Iva Kramperová - housle
20. 05. 2011, 18:30 Litomyšl zámek - uzavřená společnost program
koncertu
V. Hudeček - housle, J. Stivín - flétna
28. 05. 2011, 20:35 ČT 2 - záznam - Praha - Svatojánské Navalis 2011
V. Hudeček-housle, J. Stivín-flétna, J. Houdek-trubka, P. Alvarez- soprán, R. Alvarez-tenor
05. 06. 2011, 19:30 Moravský Krumlov - Koncert mezi plátny Slovanské epopeje program
koncertu
Václav Vonášek - fagot
10. 06. 2011, 19:30 Lidice
Václav Hudeček - housle
12. 06. 2011, 15:00 Kuks - Kostel Nejsv. Trojice - Festival Hudební léto Kuks
Václav Hudeček - housle
16. 06. 2011, 19:00 ABO Pardubice - Sukova síň Domu hudby
Jiří Stivín - flétna
20. 06. 2011, 19:00 Plzeň - Katedrála sv. Bartoloměje program
koncertu
Václav Hudeček - housle
23. 06. 2011, 19:00 Plzeň - Velká synagoga program
koncertu
Václav Hudeček - housle, Jiří Stivín - flétna
25. 06. 2011, 00:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál - nahrávání CD
26. 06. 2011, 00:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál - nahrávání CD
14. 07. 2011, 18:00 Praha - Veletržní palác
07. 08. 2011, 19:00 Ebnath SRN (závěrečný koncert festivalu Mitte Europa) program
koncertu
Václav Vonášek - fagot
28. 08. 2011, 17:00 Machov program
koncertu
Iva Kramperová - housle
02. 09. 2011, 19:30 Praha - Břevnovský klášter - Bazilika sv. Markéty program
koncertu
Jiří Bárta - violoncello
17. 09. 2011, 19:00 Chrudim - Kapucínský klášter - závěrečný koncert „Barokní léto Chrudim“ program
koncertu
18. 09. 2011, 17:00 Choceň - Kostel sv. Františka Serafínského program
koncertu
25. 09. 2011, 19:30 Dobruška - Kostel sv. Václava (Mezinárodní hudební festival F. L. Věka) program
koncertu
Václav Hudeček - housle
27. 09. 2011, 19:00 ABO Hradec Králové - Městská hudební síň program
koncertu
Waclaw Golonka (Polsko) - varhany
29. 09. 2011, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
02. 10. 2011, 16:00 Lysá nad Labem - Čihadla - lovecký zámek Bon Repos
Iva Kramperová - housle, Alféd Strejček - recitace
03. 10. 2011, 12:00 Praha - Hotel Hilton - Státní svátek Korejské republiky
10. 10. 2011, 18:30 Hradec Králové - Kostel Nanebevzetí Panny Marie program
koncertu
Iva Kramperová - housle, Alfréd Strejček - recitace
18. 10. 2011, 19:00 ABO Hradec Králové - Městká hudební síň program
koncertu
Jiří Bárta - violoncello
19. 10. 2011, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Jiří Bárta - violoncello
20. 10. 2011, 16:30 Pardubice - Zámek - Rytířský sál - uzavřená společnost
27. 10. 2011, 19:00 Třebíč
V. Hudeček – housle, M. Kapustová - soprán
02. 11. 2011, 19:00 Praha - Hrad - Španělský sál program
koncertu
Václav Hudeček, Jan Mráček - housle
08. 11. 2011, 21:00 Praha - Hrad - Španělský sál
Václav Hudeček - housle
14. 11. 2011, 19:00 ABO Hradec Králové - Městská hudební síň program
koncertu
Jana Boušková - harfa
19. 11. 2011, 19:30 Praha - Rudolfinum - Dvořákova síň - Pocta sv. Cecílii
21. 11. 2011, 19:00 Prostějov - Městské divadlo program
koncertu
V. Vonášek - fagot, Jana Nováková - Vonášková - housle
24. 11. 2011, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Jana Boušková - harfa
02. 12. 2011, 19:00 ABO Pardubice - Sukova síň Domu hudby program
koncertu
Václav Hudeček - housle, Petra Alvarez - soprán, Rafael Alvarez (Mexiko) - tenor
05. 12. 2011, 19:00 ABO Hradec Králové - Městká hudební síň - Vánoční koncert
Petra Alvarez - soprán, Rafael Alvarez (Mexiko) - tenor, Jiří Houdek - trubka, Václav Uhlíř - varhany
21. 12. 2011, 19:30 Praha - Kostel sv. Šimona a Judy - koncert festivalu Svátky hudby
26. 12. 2011, 17:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby
31. 07. 2017, 19:30 hod.
Luhačovice - KD Elektra
Abonentní cyklus
Přihlaste se k odbĕru novinek
Váš email:
Počet přístupů: 188361
Administrace
login:
heslo: