Barocco sempre giovane

Koncerty v roce 2010

02. 02. 2010, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Michaela Fukačová - violoncello
25. 02. 2010, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Barbara Maria Willi - cembalo
08. 03. 2010, 19:30 Praha - Lichtenštejnský palác - Sál Martinů
Iva Kramperová - housle
17. 03. 2010, 19:30 Praha - Kostel sv. Šimona a Judy program
koncertu
Václav Hudeček - housle, Pavel Svoboda - varhany, Jiří Stivín - flétna
18. 03. 2010, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Ivan Ženatý - housle
23. 03. 2010, 19:30 Hořice - Sál radnice program
koncertu
Ivan Ženatý - housle
24. 03. 2010, 19:00 Vysoké Mýto - Šemberovo divadlo program
koncertu
Ivan Ženatý - housle
29. 03. 2010, 19:30 Brno - Mezinárodní hudební festival Brno - Velikonoční festival duchovní hudby program
koncertu
Edita Adlerová - mezzosoprán, Pavel Svoboda - varhany
22. 04. 2010, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Marek Štryncl - violoncello
30. 04. 2010, 19:30 Praha - Lichtenštejnský palác - Sál Martinů
Helena Matyášová - violoncello
04. 05. 2010, 10:00 Karlštejn Kaple sv. Kříže - koncert pro TV NOE
08. 05. 2010, 19:00 Libáň - Dům kultury (festival Libáňský hudební máj) program
koncertu
Václav Hudeček - housle
15. 05. 2010, 21:00 Praha - Svatojánské Navalis - přenos ČT
18. 05. 2010, 19:30 Opočno - Kodymův národní dům (Ozvěny Pražského jara) program
koncertu
Václav Vonášek - fagot, Jana Vonášková Nováková - housle
20. 05. 2010, 20:00 Praha - Sál ČNB - 65. mezinárodní hudební festival Pražské jaro program
koncertu
Václav Vonášek - fagot, Jana Vonášková Nováková - housle
27. 05. 2010, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál (Ozvěny Pražského jara) program
koncertu
Žofie Vokálková - flétna, Monika Knoblochová - cembalo
04. 06. 2010, 20:00 Moravské Budějovice - zámecké nádvoří - Setkávání Václava Hudečka program
koncertu
Václav Hudeček - housle, Jiří Houdek - trubka
05. 06. 2010, 15:00 Moravské Budějovice - Kostel sv. Jiljí - Setkávání Václava Hudečka program
koncertu
Václav Hudeček, Iva Kramperová - housle, Pavel Svoboda - varhany
05. 06. 2010, 20:00 Moravské Budějovice - zámecké nádvoří - Setkávání Václava Hudečka program
koncertu
Václav hudeček - housle, Jiří Stivín - flétna
07. 06. 2010, 00:00 Praha - Hybernie program
koncertu
Václav Hudeček - housle, Michaela Kapustová - mezzosoprán
12. 06. 2010, 18:00 Moravský kras - festival Čarovné tóny Macochy program
koncertu
Václav Hudeček - housle
13. 06. 2010, 17:00 Heřmanův Městec, festival Hudební léto v Kostele sv. Bartoloměje
Iva Kramperová – housle, Jiří Kabát - viola, Pavel Svoboda - varhany
24. 06. 2010, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Jiří Stivín - flétna, Václav Uhlíř - virginal a portativ
28. 07. 2010, 20:00 Hluboká nad Vltavou program
koncertu
František Novotný - housle
30. 07. 2010, 19:00 Machov - Kostel sv. Václava
Anna Skálová - housle, Helena Matyášová - violoncello
02. 08. 2010, 19:30 Luhačovice - Dům kultury Elektra (Svátky hudby v Luhačovicích) program
koncertu
V. Hudeček - housle, J. Pěchočová, L. Klánský - klavír, A. Vlčková - violoncello
04. 08. 2010, 20:00 Luhačovice - Kostel sv. Rodiny program
koncertu
Pavel Svoboda - varhany
06. 08. 2010, 20:00 Luhačovice - Kostel sv. Rodiny (Akademie Václava Hudečka - Návraty vítězů) program
koncertu
Jiří Stivín - flétna, Barbora Valečková, Jan Mráček - housle,
08. 08. 2010, 19:00 Zlín - Štípa - Poutní chrám Narození Panny Marie (přímý přenos TV Noe) program
koncertu
V. Hudeček, J. Mráček - housle, M. Kapustová - mezzosoprán, P. Svoboda - varhany
17. 08. 2010, 21:00 Bitola - The Ohrid Summer Festival - Macedonia
Václav Hudeček - housle
18. 08. 2010, 21:00 Ohrid - The Ohrid Summer Festival - Macedonia
Václav Hudeček - housle
22. 08. 2010, 15:00 Lštění - Kostel sv. Klimenta na Hradišti
Iva Kramperová, Vít Chudý - housle, Jiří Kabát - viola, Pavel Svoboda - varhany
14. 09. 2010, 12:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby - setkání starostů PK
23. 09. 2010, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Concerti grossi italiani - křest CD
01. 10. 2010, 19:00 Chrudim - Kostel Nanebevzetí Panny Marie (747. Chrudimský hudební pátek) program
koncertu
Zdeňka Krebsová, Iva Kramperová - housle, Pavel Svoboda - varhany
14. 10. 2010, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Radek Baborák - lesní roh, Hana Baboráková - violoncello
09. 11. 2010, 19:00 Nelahozeves program
koncertu
František Novotný - housle
23. 11. 2010, 19:30 Praha - Rudolfinum - Dvořákova síň - Pocta sv. Cecílii
Jiří Stivín
02. 12. 2010, 19:15 Pardubice - Sukova síň Domu hudby
Václav Hudeček - housle
15. 12. 2010, 19:00 Praha - Valdštejnský palác - Senát PČR (koncert pro Českou televizi)
V. Hudeček – housle, L. Sass – soprán, M. Kapustová – mezzosoprán, J. Hollý – tenor
16. 12. 2010, 19:30 Praha - Kostel sv. Šimona a Judy - koncert festivalu Svátky hudby
25. 12. 2010, 20:00 ČT 2 - vysílání záznamu Koncertu ze Senátu z 15. 12. 2010
V. Hudeček – housle, L. Sass – soprán, M. Kapustová – mezzosoprán, J. Hollý – tenor
26. 12. 2010, 17:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby program
koncertu
Václav Rabas, Pavel Svoboda - varhany
27. 12. 2010, 20:00 Praha - Smetanova síň Obecního domu program
koncertu
Michaela Kapustová - mezzosoprán, Bledar Zajmi - violoncello
15. 06. 2017, 19:00 hod.
ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
Abonentní cyklus
Přihlaste se k odbĕru novinek
Váš email:
Počet přístupů: 175870
Administrace
login:
heslo: