Barocco sempre giovane

Koncerty v roce 2009

22. 01. 2009, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Liběna a Ivan Séquardtovi - hoboj, Luboš Hucek - fagot
26. 02. 2009, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Edita Keglerová - cembalo, Věra Binarová - viola
12. 03. 2009, 18:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby (Oslavy 90. výročí založení hudební školy)
Petr Zdvihal ml., Kramperová, Krebsová, Kučerová, Borůvka - housle
19. 03. 2009, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál (Oslavy 90. výročí založení hudební školy) program
koncertu
I. Kramperová, Z. Krebsová, P. Borůvka - housle, M. Doubek - viola
29. 03. 2009, 18:00 Nitra - Synagóga - zahajovací koncert festivalu Nitrianska hudobna jar program
koncertu
Liběna a Ivan Séquardtovi - hoboj, Luboš Hucek - fagot
14. 04. 2009, 19:30 Pardubice - Sukova síň Domu hudby (Mezinárodní festival LQS) program
koncertu
Bohuslav Matoušek - housle, Alfréd Strejček - recitace
11. 05. 2009, 19:30 Praha - Lichtenštejnský palác - Galerie
Iva Kramperová - housle
12. 05. 2009, 19:00 Praha - Valdštejnský palác (Senát PČR, koncert pod záštitou ministra kultury) program
koncertu
Iva Kramperová, Zdeňka Krebsová, Ivanka Kovalčíková - housle, Jan Zemen - violoncello
13. 05. 2009, 19:30 Vamberk - Velký sál Městského klubu program
koncertu
Iva Kramperová - housle
21. 05. 2009, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Zdeňka Krebsová - housle, Julie Braná - zobcová flétna
26. 05. 2009, 19:00 Nová Paka - Aula Gymnázia program
koncertu
Václav Hudeček, Iva Kramperová a Petr Matěják - housle
03. 06. 2009, 18:00 Demänovská jeskyňa (Slovensko) - Festival "Čarovné tóny Slovenského krasu" program
koncertu
Zdeňka Krebsová, Iva Kramperová - housle
04. 06. 2009, 19:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby program
koncertu
Kristýna Stepasjuková - klavír, Pavel Svoboda - varhany, Igor Khomenko - viola
07. 06. 2009, 15:00 Moravské Budějovice - Kostel sv. Jiljí - Setkávání Václava Hudečka program
koncertu
Václav Hudeček, Jan Mráček - housle, Pavel Svoboda - varhany
14. 06. 2009, 15:00 Jízdárna Světce u Tachova - Zahajovací koncert festivalu "Dveře jízdárny dokořán" program
koncertu
Václav Hudeček - housle
25. 06. 2009, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál (koncert s vítězem soutěže Pražské jaro 2009) program
koncertu
Jana Vonášková-Nováková - housle, Alžběta Vlčková - violoncello, Václav Vonášek - fagot
25. 07. 2009, 19:00 Lomnice n. Popelkou - Kostel Sv. Mikuláše - festival Lomnické kulturní léto program
koncertu
Ivan Ženatý - housle
31. 07. 2009, 20:00 Vimperk - festival Hudební léto
Václav Hudeček - housle
08. 08. 2009, 19:30 Luhačovice - Kostel Svaté rodiny (přenos TV NOE) program
koncertu
Lenka Matějáková, Petr Matěják, Josef Špaček - housle, Pavel Svoboda - varhany
10. 08. 2009, 19:00 Luhačovice - Hala Vincentka
14. 08. 2009, 19:30 Luhačovice - Hala Vincentka (galakoncert Akademie Václava Hudečka) program
koncertu
Markéta Mátlová - soprán, Marie Mátlová - housle, Jakub Junek - housle
12. 09. 2009, 17:00 Dolní Dehtov - Galerie Šormův statek program
koncertu
Zdeňka Krebsová - housle
13. 09. 2009, 19:00 Polná - Chrám Nanebevzetí Panny Marie program
koncertu
Václav Hudeček - housle
19. 09. 2009, 18:00 Machov - Kostel sv. Václava (Orlicko-kladský varhanní festival) program
koncertu
Pavel Svoboda - varhany, Jiří Kabát - viola, Iva Kramperová - housle
21. 09. 2009, 10:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby - 100 let Gymnazia Pardubice program
koncertu
Iva Kramperová - housle, Pavel Svoboda - varhany
24. 09. 2009, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Vojtěch Spurný - cembalo
26. 09. 2009, 19:00 Veselí nad Moravou - Kino Morava program
koncertu
Václav Hudeček, Iva Kramperová - housle, Jiří Houdek - trubka
27. 09. 2009, 19:30 Kuřim - Kulturní dům program
koncertu
Václav Hudeček - housle
28. 09. 2009, 17:00 Šlapanice - Sokolovna program
koncertu
Václav Hudeček - housle
07. 10. 2009, 19:00 Praha - Kostel sv. Šimona a Judy - zahajovací koncert festivalu Svátky hudby program
koncertu
Václav Hudeček - housle, Pavel Svoboda - varhany
22. 10. 2009, 19:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby (Mladé pódium - závěrečný koncert festivalu) program
koncertu
S. Pingitzerová - flétna, P. Svoboda - varhany, V. Vonášek - fagot, L. Klánský - klavír
11. 11. 2009, 19:30 Opočno - Kodymův národní dům program
koncertu
Václav Hudeček - housle, Jaroslava Pěchočová - klavír
12. 11. 2009, 19:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby program
koncertu
Václav Hudeček - housle, Jaroslava Pěchočová - klavír
01. 12. 2009, 19:30 Ústí nad Orlicí - Roškotovo divadlo program
koncertu
Václav Hudeček, Marie Mátlová - housle
02. 12. 2009, 19:30 Praha - Kostel sv. Šimona a Judy - Adventní koncert
03. 12. 2009, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Irena Troupová-Wilke - soprán, Jiří Houdek - trubka, Jaroslav Tůma - varhany, cembalo
09. 12. 2009, 20:00 Tarragona - TEATRO METROPOL
10. 12. 2009, 20:00 Málaga - ANTIGUO CONSERVATORIO MARÍA CRISTINA program
koncertu
11. 12. 2009, 21:00 Marbella HOTEL ANDALUCÍA - Plaza Urbanización de Nueva Andalucía program
koncertu
15. 12. 2009, 20:00 Gijón - TEATRO CENTRO GIJÓN SUR program
koncertu
17. 12. 2009, 20:00 Monforte de Lemos - CASA DE CULTURA program
koncertu
18. 12. 2009, 20:30 Zamora - BIBLIOTECA PÚBLICA DEL ESTADO program
koncertu
19. 12. 2009, 20:00 Plasencia - AUDITORIO DE SANTA ANA program
koncertu
20. 12. 2009, 12:00 Palencia - FUNDACIÓN DÍAZ CANEJA program
koncertu
21. 12. 2009, 20:15 Miranda de Ebro - CENTRO CULTURAL CAJA DE BURGOS
22. 12. 2009, 20:00 Vitoria - AULA DE CULTURA "DENDARABA" program
koncertu
27. 12. 2009, 17:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby program
koncertu
Václav Rabas, Pavel Svoboda - varhany
20. 11. 2017, 19:30 hod.
Ústí nad Orlicí
Abonentní cyklus
Přihlaste se k odbĕru novinek
Váš email:
Počet přístupů: 215430
Administrace
login:
heslo: