Barocco sempre giovane

Koncerty v roce 2008

06. 01. 2008, 17:00 Polička - Kostel sv. Jakuba
Michiyo Keiko - soprán, Václav Uhlíř - varhany, Chlapecký sbor Bonifantes
08. 01. 2008, 18:00 Praha - Betlémská kaple
Alžběta Vlčková - violoncello
13. 04. 2008, 18:00 Dolní Břežany - Kaple sv. Maří Magdaleny program
koncertu
V. Hudeček, O. Lébr, L. Matějáková, J. Mráček - housle
15. 04. 2008, 19:30 Praha - Malostranské nám. - Lichtejnštejnský palác
Helena Matyášová - violoncello
17. 04. 2008, 19:00 Praha - Hradčanské nám. - Martinický palác program
koncertu
Václav Hudeček - housle
17. 04. 2008, 16:30 Praha - Žofín - Velký sál
Václav Hudeček - housle
16. 05. 2008, 20:00 Praha - Hrad - Španělský sál
Václav Hudeček - housle
18. 05. 2008, 17:00 Milevsko - Bazilika Navštívení Panny Marie program
koncertu
Michiyo Keiko - soprán, Iva Kramperová - housle, Jiří Houdek - trubka
19. 05. 2008, 19:00 Pardubice - Radnice - Hudební sál
Petr Borůvka - housle, Michal Doubek - viola
28. 05. 2008, 17:30 Praha - Ledeburské zahrady - koncert pro WHO (Světová zdravotnická organizace) program
koncertu
Ž. Vokálková - flétna, I. Kramperová - housle, E. Keglerová - cembalo, J. Houdek - trubka
29. 05. 2008, 19:00 Svitavy program
koncertu
V. Hudeček, I. Kramperová - housle, M. Keiko - soprán, J. Houdek - trubka
10. 06. 2008, 18:00 Moravský kras - Punkevní jeskyně - Festival "Čarovné tóny Macochy" program
koncertu
Václav Hudeček, Jan Mráček - housle
25. 06. 2008, 18:00 Broumov - Benediktinský klášter - Kostel sv. Vojtěcha program
koncertu
Iva Kramperová, Zdeňka Krebsová - housle, H. Matyášová - vcello, Pavel Svoboda - varhany
07. 07. 2008, 20:00 Šumperk - Kostel Zvěstování Panny Marie (Festival Klášterní hudební slavnosti) program
koncertu
Iva Kramperová - housle
29. 07. 2008, 19:30 Luhačovice - Divadlo (Akademie Václava Hudečka - zahajovací koncert) program
koncertu
I. Kovalčíková, B. Valečková, J. Mráček, V. Hudeček - housle
01. 08. 2008, 19:00 Suchá Loz - Kostel sv. Ludmily program
koncertu
I. Kramperová, Z. Krebsová - housle, J. Zemen, H. Matyášová - violoncello
02. 08. 2008, 19:30 Luhačovice - Vincentka (Akademie Václava Hudečka) program
koncertu
Jana Nováková - housle, J. Zemen, H. Matyášová - violoncello, Lukáš Klánský - klavír
08. 08. 2008, 19:00 Luhačovice - Vincentka (Galavečer Akademie Václava Hudečka) program
koncertu
Barbora Valečková, Jan Mráček, Václav Hudeček - housle, Michiyo Keiko - soprán
14. 08. 2008, 18:00 Police nad Metují - Kostel Nanebevzetí Panny Marie program
koncertu
Anna Skálová - housle
18. 08. 2008, 19:00 Machov - Kostel sv. Václava program
koncertu
Anna Skálová - housle
23. 08. 2008, 13:00 Kuks - Kostel Nejsv. Trojice (koncert k 330. výročí narození Antonia Vivaldiho) program
koncertu
Iva Kramperová - housle
11. 09. 2008, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Kateřina Englichová - harfa, Žofie Vokálková - flétna
12. 09. 2008, 19:00 Opočno - Zámecká obrazárna program
koncertu
Kateřina Englichová - harfa, Žofie Vokálková - flétna
13. 09. 2008, 20:00 Mělník - IMusicFest of George Lobkowicz program
koncertu
Václav Hudeček - housle
16. 09. 2008, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál (Festival Mladé pódium - zahajovací koncert) program
koncertu
A. Švejdová - flétna, I. Kramperová - housle, E. Keglerová - cembalo, Ivan Vokáč - violoncello
18. 09. 2008, 19:00 Chrudim - Muzeum - Velký sál program
koncertu
Kateřina Englichová - harfa, Žofie Vokálková - flétna
18. 09. 2008, 09:30 Chrudim - Koncert pro Gymnázium Josefa Ressela
Kateřina Englichová - harfa, Žofie Vokálková - flétna
26. 09. 2008, 19:00 Benešov - Divadlo Na Poště (Festival Podblanický podzim - zahajovací koncert) program
koncertu
J. Houdek - trubka, V. Hudeček - housle, J. Pěchočová - klavír, H. Jonášová - soprán
02. 10. 2008, 19:00 Rychnov nad Kněžnou - Kostel Nejsv. Trojice (Orlicko-kladský varhanní festival) program
koncertu
Jan Zemen - violoncello, Pavel Svoboda - varhany
03. 10. 2008, 19:00 Zámek Lešany - Festival Podblanický podzim program
koncertu
Alžběta Vlčková - violoncello
07. 10. 2008, 20:00 Hradec Králové - Muzeum (Mezinárodní sympozium o Františku Kupkovi) program
koncertu
Iva Kramperová - housle, Jiří Houdek - trubka, Cécile Boiffin - tympani
16. 10. 2008, 19:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál program
koncertu
Leoš Čepický - housle
20. 10. 2008, 19:00 Praha - Karolinum - Velká aula program
koncertu
Václav Hudeček, Tereza Přívratská - housle
07. 11. 2008, 17:30 Praha - Hrad - Rožmberský palác
Václav Hudeček - housle
19. 11. 2008, 12:00 Praha - Hrad - Španělský sál program
koncertu
V. Hudeček - housle, J. Pěchočová - klavír, J. Houdek - trubka
20. 11. 2008, 17:30 Praha - Betlémská kaple program
koncertu
Iva Kramperová, Zdeňka Krebsová - housle, Jiří Houdek - trubka
25. 11. 2008, 19:30 Česká Lípa - KD Crystal program
koncertu
Václav Hudeček, Iva Kramperová, Zdeňka Krebsová - housle
26. 11. 2008, 17:00 Praha - Žofín - Velký sál
Václav Hudeček - housle
28. 11. 2008, 19:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby (1. adventní koncert) program
koncertu
Václav Rabas - varhany, Václav Hudeček - housle
30. 11. 2008, 19:00 Broumov - Benediktinský klášter - Kostel sv. Vojtěcha program
koncertu
Václav Hudeček - housle
02. 12. 2008, 19:30 Hradec Králové - Sál Filharmonie Hradec Králové program
koncertu
Václav Hudeček - housle, Jiří Houdek - trubka
03. 12. 2008, 19:30 Semily - Kulturní centrum Golf program
koncertu
Václav Hudeček - housle
04. 12. 2008, 19:30 Česká Třebová - Kulturní centrum - Velký sál program
koncertu
Václav Hudeček - housle
05. 12. 2008, 18:00 Hlinsko - Orlovna program
koncertu
Václav Hudeček - housle
09. 12. 2008, 19:00 Ostrava - Slezskoostravská radnice program
koncertu
Iva Kramperová, Jíří Vodička - housle
11. 12. 2008, 19:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby (2. adventní koncert) program
koncertu
Hana Jonášová - soprán, Jiří Houdek - trubka, Pavel Svoboda - varhany
15. 12. 2008, 19:00 Zlín - Kostel Panny Marie Pomocnice
Michiyo Keiko - soprán
16. 12. 2008, 18:00 Ostrava - Kostel Sv. Václava program
koncertu
Václav Hudeček - housle
19. 12. 2008, 19:30 Praha - Kostel sv. Šimona a Judy
Václav Hudeček - housle, Český chlapecký sbor BONI PUERI
15. 06. 2017, 19:00 hod.
ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
Abonentní cyklus
Přihlaste se k odbĕru novinek
Váš email:
Počet přístupů: 175870
Administrace
login:
heslo: