Barocco sempre giovane

Chystané koncerty

22. 11. 2018, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
program
koncertu
koupit
vstupenky
Emil Rovner - violoncello
24. 11. 2018, 19:00 Luhačovice - KD Elektra
program
koncertu
Eva Urbanová - soprán
01. 12. 2018, 17:00 Ronov nad Doubravou - Kostel sv. Vavřince
04. 12. 2018, 19:00 Teplice
program
koncertu
Eva Urbanová - soprán
07. 12. 2018, 19:00 Praha - Kostel sv. Alžběty
V. Hudeček - housle, E. Keglerová - cembalo
08. 12. 2018, 19:00 Tábor
program
koncertu
Eva Urbanová - soprán
10. 12. 2018, 19:30 Ústí nad Orlicí
program
koncertu
Eva Urbanová - soprán
12. 12. 2018, 19:00 Mělník
program
koncertu
Eva Urbanová - soprán
13. 12. 2018, 18:00 Frýdek - Místek, kostel sv. Jana a Pavla v Místku
Festival souznění 2018
program
koncertu
Patricie Janečková - soprán, Hana Kotková - housle
15. 12. 2018, 19:00 Olomouc
program
koncertu
Eva Urbanová - soprán
16. 12. 2018, 16:00 Pardubice - Zámek - Rytířský sál
Adventní koncert
koupit
vstupenky
Pardubický dětský sbor IUVENTUS CANTANS
16. 12. 2018, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
Adventní koncert
koupit
vstupenky
Pardubický dětský sbor IUVENTUS CANTANS
18. 12. 2018, 19:00 Svitavy - kulturní centrum Fabrika
program
koncertu
Eva Urbanová - soprán
20. 12. 2018, 19:00 Písek – Divadlo Fr. Šrámka
program
koncertu
Eva Urbanová - soprán
26. 12. 2018, 17:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby
Tradiční Svatoštěpánský koncert
Eva Urbanová - soprán
17. 01. 2019, 19:00 ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
Barocco sempre giovane a sólisté
10. 02. 2019, 19:30 Brno - Besední dům
Abonentní koncert ČFSB
program
koncertu
Český filharmonický sbor Brno - sbormistr Petr Fiala
21. 02. 2019, 19:00 ABO Pardubice - Evangelický kostel
Gustáv Beláček - basbaryton, Eliška Zajícová - mezzosoprán
04. 03. 2019, 19:00 České Budějovice - Metropol
Petr Nekoranec - tenor, Kristýna Kůstková - soprán
29. 03. 2019, 19:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby
02. 04. 2019, 19:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby
PHJ 2019
program
koncertu
Český filharmonický sbor Brno - sbormistr Petr Fiala
10. 04. 2019, 19:00 Pardubice - Sukova síň Domu hudby
PHJ 2019
Simona Šaturová - soprán, Petr Nekoranec - tenor
16. 05. 2019, 19:00 ABO Pardubice - Evangelický kostel
Waclaw Golonka (PL) - varhany
06. 06. 2019, 19:00 ABO Pardubice - Evangelický kostel
Otto Sauter (DE) - trubka
15. 06. 2019, 19:30 Eisenach - hrad Watrburg
Das Wartburg Festival 2019
koupit
vstupenky
Marek Zvolánek - trubka
19. 06. 2019, 18:00 CHÂTEAU GBEĽANY
Mezinárodní festival Pro Musica Nostra
26. 06. 2019, 20:00 Nové Hrady
Ch. W. Gluck - Paride ed Elena
27. 06. 2019, 20:00 Nové Hrady
Ch. W. Gluck - Paride ed Elena
28. 06. 2019, 20:00 Nové Hrady
Ch. W. Gluck - Paride ed Elena
29. 06. 2019, 20:00 Nové Hrady
Ch. W. Gluck - Paride ed Elena
26. 07. 2019, 20:30 Český Krumlov - Zámecká zahrada
Mezinárodní hudební festival Český Krumlov
29. 07. 2019, 19:30 Luhačovice - KD Elektra
Michaela Katráková - soprán, Richard Samek - tenor
02. 08. 2019, 00:00 Lomnice nad Popelkou
Festival Lomnické kulturní léto
04. 08. 2019, 18:00 Štípa - Barokní chrám Narození Panny Marie
Eliška Zajícová - mezzosoprán, Gustáv Beláček - basbaryton
23. 08. 2019, 19:00 Mielec (Polsko)
24. 08. 2019, 00:00 Polsko
22. 11. 2018, 19:00 hod.
ABO Pardubice - Zámek - Rytířský sál
Abonentní cyklus
Přihlaste se k odbĕru novinek
Váš email:
Počet přístupů: 282005
Administrace
login:
heslo: