Barocco sempre giovane

Chystané koncerty

26. 04. 2020, 17:00 Sezemice - Kostel Nejsvětější Trojice - ZRUŠENO (proběhne jednání o náhradním termínu)
program
koncertu
Vilém Veverka - hoboj, Iva Kramperová, Vít Chudý - housle,
29. 04. 2020, 19:00 Vysoké Mýto - Kostel sv. Vavřince - ZRUŠENO (proběhne jednání o náhradním termínu)
Pardubické hudební jaro 2020 - externí koncert festivalu
program
koncertu
O. Sauter (DE) – trubka, V. Chudý – housle, V. Veverka – hoboj, J. Kydlíček – flétna
30. 04. 2020, 19:00 Praha - ZRUŠENO (proběhne jednání o náhradním termínu)
Bach for All - mezinárodní hudební festival
program
koncertu
koupit
vstupenky
Sauter (DE), Marek Zvolánek – trubky, V. Chudý – housle, V. Veverka – hoboj, J. Kydlíček – flétna
02. 05. 2020, 19:30 Eisenach - hrad Watrburg - ZRUŠENO (proběhne jednání o náhradním termínu)
Das Wartburg Festival 2020
program
koncertu
O. Sauter (DE), Marek Zvolánek – trubky, V. Chudý – housle, V. Veverka – hoboj, J. Kydlíček – flétna
07. 05. 2020, 19:00 ABO Pardubice - Hudební sál radnice - ZRUŠENO (proběhne jednání o náhradním termínu)
koupit
vstupenky
Jan Mráček - housle
21. 05. 2020, 19:00 Příbram
Hudební festival Antonína Dvořáka Příbram
program
koncertu
Pavel Svoboda - varhany
29. 05. 2020, 19:00 Třebíč - nádvoří zámku - !! PŘESUNUTO NA 28.5.2021 !!
program
koncertu
V. Hudeček - housle, K. Kůstková, N. Uramová - soprán, R. Samek - tenor
31. 05. 2020, 19:00 Třebíč - bazilika sv. Prokopa !! PŘESUNUTO NA 30.5.2021 !!
Svátky hudby s Václavem Hudečkem
program
koncertu
V. Hudeček - housle, M. Chmelař - trubka, P. Svoboda - varhany
01. 06. 2020, 19:00 České Budějovice - Kostel svaté Rodiny
07. 06. 2020, 15:00 Letohrad - Kostel sv. Václava
Mezinárodní hudení festival - Závěrečný galakoncert
V. Hudeček - housle, V. Kaiserová - soprán, M. Chmelař - trubka
14. 06. 2020, 17:00 Heřmanův Městec - kostel sv. Bartoloměje
16. 06. 2020, 19:30 Kostelec nad Orlicí - Nový zámek - Zrcadlový sál
program
koncertu
Ludmila Peterková - klarinet
18. 06. 2020, 19:00 ABO Pardubice - Hudební sál radnice
program
koncertu
koupit
vstupenky
Ludmila Peterková - klarinet
28. 06. 2020, 18:00 Sereď - Múzeum holokaustu
Festival Pro Musica Nostra Sarosiensi
program
koncertu
G. Beláček - bas, V. Veverka - hoboj. J. Lábus, V. Cibulková, V. Udatný - recitace
29. 06. 2020, 18:00 Prešov - Židovská synagóga
Festival Pro Musica Nostra Tirnaviensi
program
koncertu
G. Beláček - bas, V. Veverka - hoboj. J. Lábus, V. Cibulková, V. Udatný - recitace
26. 07. 2020, 17:00 Lomnice nad Popelkou - kostel sv. Mikuláše z Bari
program
koncertu
Ivan Ženatý - housle
27. 07. 2020, 19:30 Luhačovice, KD Elektra
program
koncertu
V. Hudeček, M. Hager, K. Krejčová - housle, H. Veselá – soprán, A. Briscein – tenor
02. 08. 2020, 18:00 Štípa
V. Hudeček, A. Čonka, P. Tesařová – housle, M. Katráková - soprán, P. Svoboda – varhany
18. 08. 2020, 00:00 Itálie
19. 08. 2020, 00:00 Itálie
23. 08. 2020, 19:00 Vrchlabí - Klášterní kostel s. Augustina
Vilém Veverka - hoboj
30. 08. 2020, 18:00 Lovosice Kostel svatého Václava
17. 09. 2020, 19:00 Klatovy - Děkanský Kostel Narození Panny Marie
program
koncertu
Helena Hozová - soprán
21. 09. 2020, 00:00 Frýdek - Místek, kostel sv. Jana a Pavla v Místku
program
koncertu
Kristýna Fialová - viola, ČFS Brno - sbormistr P.Fiala
23. 09. 2020, 19:00 Jablonec na Nisou - Městské divadlo
program
koncertu
Václav Hudeček - housle
24. 09. 2020, 19:00 ABO Pardubice
program
koncertu
Helena Hozová - soprán
27. 09. 2020, 17:00 Dobruška - Kostel sv. Václava
program
koncertu
Helena Hozová - soprán
04. 10. 2020, 18:00 Levice - Židovská synagóga
Festival Pro Musica Nostra Sarosiensi
program
koncertu
G. Beláček - bas, V. Veverka - hoboj. J. Lábus, V. Cibulková, V. Udatný - recitace
05. 10. 2020, 18:00 Spišská Nová Ves - Koncertná sála Reduty
Festival Pro Musica Nostra Sarosiensi
program
koncertu
G. Beláček - bas, V. Veverka - hoboj. J. Lábus, V. Cibulková, V. Udatný - recitace
08. 10. 2020, 19:00 ABO Pardubice
Jan Talich - dirigent, housle
25. 10. 2020, 19:00 Německo - Fürstenzell
16. 11. 2020, 19:30 Kostelec nad Orlicí - Nový zámek - Zrcadlový sál
program
koncertu
Matyáš Novák - klavír
19. 11. 2020, 19:00 ABO Pardubice - Hudební sál radnice
program
koncertu
Matyáš Novák - klavír
06. 12. 2020, 18:00 Praha - Kostel sv. Václava
Vilém Veverka - hoboj
17. 12. 2020, 19:00 ABO Pardubice
Vánoční koncert
V. Hudeček - housle, Iuventus cantans
22. 12. 2020, 19:00 Praha - Palác Žofín - Velký sál
Svátky hudby - Vánoční koncert
V. Hudeček - housle
26. 12. 2020, 17:00 Pardubice, Sukova síň Domu hudby
Svatoštěpánský koncert
16. 03. 2021, 00:00 Praha - Kostel sv. Šimona a Judy
Ladislav Horák - akordeon
17. 03. 2021, 00:00 Praha - Kostel sv. Šimona a Judy
28. 05. 2021, 19:00 Třebíč - nádvoří zámku
V. Hudeček - housle, N. Uramová, K. Kůstková - soprán, R. Samek - tenor
30. 05. 2021, 19:00 Třebíč - bazilika sv. Prokopa
V. Hudeček - housle, Pavel Svoboda - varhany, M. Chmelař - trubka,
26. 04. 2020, 17:00 hod.
Sezemice - Kostel Nejsvětější Trojice - ZRUŠENO (proběhne jednání o náhradním termínu)
Abonentní cyklus
Přihlaste se k odbĕru novinek
Váš email:
Počet přístupů: 326734
Administrace
login:
heslo: